Jeżeli dwupokojowe to w dobrym standardzie

Bobrowiecka10

Wybór mieszkania dwupokojowego jeszcze kilka lat temu był swoistym kompromisem pomiędzy mało praktyczną kawalerką, a drogim mieszkaniem trzypokojowym. Obecnie jest to świadomy wybór wśród osób, dla których ważniejsze od dodatkowych metrów są lokalizacja i jakość wykończenia.

Popyt na mieszkania dwupokojowe na rynku nieruchomości można tłumaczyć tym, że trafiają one do wielu grup nabywców. Popularne „dwójki” bardzo często są wybierane na pierwsze mieszkanie przez młode osoby, które są dopiero na początku swojej kariery zawodowej. Dwa pokoje są optymalne dla singla lub pary, która nie planuje w najbliższym czasie powiększenia rodziny. Kolejną grupą nabywców tego typu lokali są klienci inwestycyjni, którzy w dobie niskich stóp procentowych chętnie kupują mieszkania, by później czerpać zysk z wynajmu.

Zainteresowanie dwójkami zauważyli także deweloperzy, którzy w swoich inwestycjach oferują coraz więcej tego typu lokali. Więcej ofert mieszkań dwupokojowych można zauważyć zarówno w sektorze popularnym, jak i premium. Na osiedlu Bobrowiecka 10, w 4 oddzielnych budynkach, znajdują się 123 apartamenty i mieszkania o podwyższonym standardzie, w tym ok. 40 proc. stanowią lokale dwupokojowe. – Staraliśmy się jak najlepiej dostosować swoją ofertę do preferencji warszawiaków, którzy cenią sobie świetną lokalizację oraz wysoką jakość wykończenia – twierdzi Krzysztof Kołakowski, kierownik biura sprzedaży w inwestycji Bobrowiecka 10.

Wspomniane osiedle znajduje się w znakomitej lokalizacji Dolnego Mokotowa, zlokalizowanego zaledwie 4 kilometry od centrum Warszawy. Inwestor dołożył szczególnych starań, by powstał niebanalny projekt charakteryzujący się wysokim standardem wykończenia i dbałością o każdy element.  Większość mieszkań w inwestycji, w tym dwupokojowych, znalazło już właścicieli, którzy czekają na koniec kwietnia, bo właśnie wtedy deweloper planuje zakończyć inwestycję.

- Oczywiście mieszkania dwupokojowe najszybciej sprzedają się z naszej oferty, jednakże zostało nam jeszcze kilka bardzo ciekawych lokali. Jako przykład mogę podać świetnie rozplanowane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44 m kw. w cenie 9 300 zł/m kw – opisuje Krzysztof Kołakowski, kierownik biura sprzedaży w inwestycji Bobrowiecka 10.

Kontakt to biura:

e-mail bobrowiecka10@emmerson.pl

tel: +48 516 000 740