Wyjątkowo długa majówka idealna na urlop nad morzem

Exterior Detail 15_PLMIAMB_low res

Wyjątkowo długi weekend majowy stwarza okazję do dalszych wyjazdów. Niezmiennie dużym zainteresowaniem wśród urlopowiczów cieszą się nadmorskie miejscowości, gdzie w hotelach już teraz przyjmowane są rezerwacje na majówkę.

Tegoroczna majówka zapowiada się niezwykle obiecująco, bowiem wystarczy wziąć zaledwie dwa dni urlopu i można cieszyć się z całego wolnego tygodnia. Właściciele hoteli i pensjonatów zacierają ręce, ponieważ szykuje się niezwykle korzystny długi weekend majowy.   W popularniejszych ośrodkach trzeba już teraz rezerwować miejsca, jeżeli chce się mieć komfort wyboru pokoju, w przeciwnym wypadku pozostanie liczyć na łut szczęścia.

-W weekend majowy przewidujemy komplet gości, zwłaszcza że jest to termin tuż przed otwarciem sezonu letniego. Już teraz zgłaszają się do nas całe rodziny zainteresowane spędzeniem majówki w nadmorskiej scenerii – informuje Monika Kowalska, dyrektor Vienna House Amber Baltic w Międzyzdrojach.

Hotel, który latem tętni życiem i gości u siebie największe sławy w ramach organizowanego w Międzyzdrojach Festiwalu Gwiazd, w weekend majowy stawia na rodzinną atmosferę.

Terrace Detail 18_PLMIAMB_low res

- Zdajemy sobie sprawę, że ten długi weekend dla wielu rodzin jest ostatnią okazją by móc w spokoju pooddychać świeżym morskim powietrzem i aktywnie spędzić wolny czas przed nadchodzącym sezonem. Na takich gości również jesteśmy świetnie przygotowani, mamy strefę wellness z basenem, saunami i SPA. Amber słynie również ze swojej szerokiej oferty gastronomicznejwymienia Monika Kowalska.

Również pogoda długoterminowa przewiduje, że to właśnie morze będzie zwycięzcą tegorocznej majówki, z temperaturą sięgającą nawet 20 stopni. Jeżeli prognozy synoptyków się sprawdzą, będziemy mieć w maju prawdziwy przedsionek lata poprzedzający huczne otwarcie sezonu letniego.

 Anna Ciosmak